Nedávno jsem viděla pár článků ze sto let starých novin, které se týkaly tehdejší pandemie španělské chřipky. Překvapilo mě, jak se strašně od té doby svět proměnil, ale že v tom základním zůstal náš boj s nakažlivými nemocemi stejný. V článcích se radí mýt si ruce, nedotýkat se obličeje a dodržovat od ostatních aspoň dvoumetrovou vzdálenost. Na fotografiích jsou zase lidé s rouškami.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se