Sportovní kluby, které kvůli koronaviru musely na jaře uzavřít svá sportoviště, se mohou od pondělí hlásit o dotaci, která by jim aspoň částečně ztráty vynahradila. Celkem miliardu korun jim však nebudou rozdělovat pracovníci nově vzniklé Národní sportovní agentury, ale odborníci na "zelené" dotace, kteří spadají pod ministerstvo životního prostředí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







