Vůbec poprvé od svého nástupu do funkce v roce 2011 nedostane generální ředitel České televize Petr Dvořák stoprocentní bonus ve výši skoro 2,5 milionu korun. V minulých letech mu Rada ČT vždy tuto odměnu ve výši 10 platů odsouhlasila. Ve středu mu ji ale pokrátila na dvě třetiny, tedy 1,6 milionu. Radní nebyli spokojení s jeho původním návrhem rozpočtu na letošek a následující roky. Dvořák jej musel na jejich pokyn v lednu přepracovat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








