Vůbec poprvé od svého nástupu do funkce v roce 2011 nedostane generální ředitel České televize Petr Dvořák stoprocentní bonus ve výši skoro 2,5 milionu korun. V minulých letech mu Rada ČT vždy tuto odměnu ve výši 10 platů odsouhlasila. Ve středu mu ji ale pokrátila na dvě třetiny, tedy 1,6 milionu. Radní nebyli spokojení s jeho původním návrhem rozpočtu na letošek a následující roky. Dvořák jej musel na jejich pokyn v lednu přepracovat.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se