Téměř na 200 miliard korun se s koncem června vyšplhala ztráta ve státní pokladně. Loni touto dobou byl schodek desetkrát nižší. Letošní červnový výsledek je tak nejhorší od vzniku samostatné republiky. Hospodářská komora vyzvala vládu, aby stimulovala ekonomiku, která je vlivem opatření proti šíření koronaviru z minulých měsíců zabržděna.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








