Atom, beton, prosperita!" Toto heslo s oblibou opakuje Petr Stuchlík, někdejší kandidát na primátora za hnutí ANO a investor, jenž se mimochodem velmi zajímá o oblast inovativních technologií. Vím to, protože v rámci našeho složením velmi netradičního seskupení KoroNERV-20 vedeme různé diskuse a zdaleka ne ve všem se shodujeme. I tzv. Národní investiční plán představený současnou vládou do značné míry sleduje toto motto, které si pamětníci mohou spojit s tradicionalistickým ministrem průmyslu Miroslavem Grégrem z kabinetu Miloše Zemana.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se