Atom, beton, prosperita!" Toto heslo s oblibou opakuje Petr Stuchlík, někdejší kandidát na primátora za hnutí ANO a investor, jenž se mimochodem velmi zajímá o oblast inovativních technologií. Vím to, protože v rámci našeho složením velmi netradičního seskupení KoroNERV-20 vedeme různé diskuse a zdaleka ne ve všem se shodujeme. I tzv. Národní investiční plán představený současnou vládou do značné míry sleduje toto motto, které si pamětníci mohou spojit s tradicionalistickým ministrem průmyslu Miroslavem Grégrem z kabinetu Miloše Zemana.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










