Rozhodnutí Nejvyššího soudu týkající se nerovného odměňování zaměstnanců České pošty pracujících na stejné pozici vyvolává oprávněné kontroverze. Ačkoli má rozsudek oporu v zákoníku práce, je nepochybně v rozporu s ekonomickou logikou. A to přinejmenším pokud jde o nepřípustnost zohledňování faktoru životních nákladů a dalších externích podmínek práce.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







