Alkohol a duševní onemocnění zavedly Zdeňku Jung­rovou a Petra Čermáka do domova se zvláštním režimem ve středočeských Svoj­šicích. Sešli se tu před šesti lety po pobytu v bohnické léčebně a velmi rychle se z nich stal pár. Protože ale každý bydlel na jiném patře zámeckého ústavu, bylo obtížné najít si aspoň chvilku soukromí. Loni před Vánoci dostali možnost přesunout se společně do přilehlého bytového domu. A brzy plánují další stěhování − do bytu v Praze.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se