Alkohol a duševní onemocnění zavedly Zdeňku Jungrovou a Petra Čermáka do domova se zvláštním režimem ve středočeských Svojšicích. Sešli se tu před šesti lety po pobytu v bohnické léčebně a velmi rychle se z nich stal pár. Protože ale každý bydlel na jiném patře zámeckého ústavu, bylo obtížné najít si aspoň chvilku soukromí. Loni před Vánoci dostali možnost přesunout se společně do přilehlého bytového domu. A brzy plánují další stěhování − do bytu v Praze.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








