Za chvíli nastane den, kdy děti vyrazí znovu do škol. Sice je tam zatím nebude čekat původně ministerstvem zdravotnictví avizované "rouškové cvičení", mohou ovšem počítat s tím, že sem tam se třídy kvůli pandemii zavřou a příležitostně přejdou na distanční výuku. Jinak se toho ale ve školách moc nezmění. Což opravdu není dobrá zpráva.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








