Pandemie koronaviru na jaře tvrdě dopadla i na prodej zvěřiny, zejména kvůli uzavření restaurací. Ulovenou zvěř myslivci mnohdy neměli komu prodávat. Tím šla dolů i její cena. S uskladňováním přebytků a jejich prodejem pomůže nyní ministerstvo zemědělství − mysliveckým spolkům a lesníkům poskytne příspěvek na chladicí zařízení, aby mohli více rozjet prodej napřímo. Mohou dostat až 40 tisíc korun.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se