Pandemie koronaviru na jaře tvrdě dopadla i na prodej zvěřiny, zejména kvůli uzavření restaurací. Ulovenou zvěř myslivci mnohdy neměli komu prodávat. Tím šla dolů i její cena. S uskladňováním přebytků a jejich prodejem pomůže nyní ministerstvo zemědělství − mysliveckým spolkům a lesníkům poskytne příspěvek na chladicí zařízení, aby mohli více rozjet prodej napřímo. Mohou dostat až 40 tisíc korun.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





