Když Silviu Berlusconimu patřil fotbalový klub AC Milán, stal se nejúspěšnějším v Evropě. Nejvyšší evropskou soutěž vyhrál za jeho vládnutí pětkrát, naposledy v roce 2007. Tým AC Monza z italské druhé ligy Berlusconi vlastní nyní. Přesto se ale bývalý italský premiér na sobotní přátelský zápas obou klubů nedíval, a to ani v televizi, kterou má ve svém pokoji v milánské nemocnici San Raffaele, kde leží kvůli nákaze novým koronavirem. "Musím maximálně odpočívat," svěřil se příteli v rozhovoru, který citovala italská média. Nemocí covid-19 onemocněla také Berlusconiho o 54 let mladší přítelkyně, poslankyně Marta Fascinaová, i jeho dcera Marina, šéfka skupiny Fininvest, do níž patří většina Berlusconiho firem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



