S rekordními denními čísly počtu nakažených lidí koronavirem přichází obavy z druhé vlny epidemie. Přestože vláda ujišťuje, že už nechystá žádná plošná opatření, jako jsou zavírání obchodů či omezení otevírací doby restaurací a barů, čekají na firmy další hrozby. Spousta zaměstnanců může skončit v karanténě, lidé mohou kvůli nejistotě méně utrácet. Stále to pociťují například restaurace nebo hotely.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












