S rekordními denními čísly počtu nakažených lidí koronavirem přichází obavy z druhé vlny epidemie. Přestože vláda ujišťuje, že už nechystá žádná plošná opatření, jako jsou zavírání obchodů či omezení otevírací doby restaurací a barů, čekají na firmy další hrozby. Spousta zaměstnanců může skončit v karanténě, lidé mohou kvůli nejistotě méně utrácet. Stále to pociťují například restaurace nebo hotely.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se