Přechod na nový systém pozemního televizního vysílání přinesl nepříjemnosti 2,5 milionu domácností kvůli přelaďování stanic a výměně televizorů. A teď hrozí, že způsobí potíže i Českým Radiokomunikacím, největšímu tuzemskému provozovateli vysílacích sítí. Firma kvůli změnám přišla o část sítě a stát jí původně slíbil, že za to dostane jinou síť jako kompenzaci. Nyní Český telekomunikační úřad (ČTÚ) říká, že kompenzační síť plánuje prodat v dražbě.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






