Přechod na nový systém pozemního televizního vysílání přinesl nepříjemnosti 2,5 milionu domácností kvůli přelaďování stanic a výměně televizorů. A teď hrozí, že způsobí potíže i Českým Radiokomunikacím, největšímu tuzemskému provozovateli vysílacích sítí. Firma kvůli změnám přišla o část sítě a stát jí původně slíbil, že za to dostane jinou síť jako kompenzaci. Nyní Český telekomunikační úřad (ČTÚ) říká, že kompenzační síť plánuje prodat v dražbě.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se