Největší tuzemská banka podle objemu spravovaného majetku, ČSOB, zruší ve své pobočkové síti do konce roku až 170 pracovních pozic. Necelá polovina z nich jsou neobsazená místa. V současné době vedení bankovního domu rozdalo již osm desítek výpovědí a minimálně dalších čtyřicet zaměstnanců kamenných poboček propustí v dalších měsících.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








