Americké volby tento týden jsou terčem posměšků i vážných analýz. Jak to, že nejvyspělejší země světa a největší globální ekonomika má problémy s něčím tak triviálním, jako je včasné doručení poštovní zásilky, popřípadě jejím ofrankováním na poště? Proč neexistuje nějaká centrální volební komise, která by věděla, jaký je stav hlasování a sčítání hlasů? Jak může hlava státu vydávaného za vzor demokracie popírat právo a lhát v přímém přenosu?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se