V létě jsem četl dosud nezveřejněný text Jana Vrby o tom, jak se vláda vyrovnává s pandemií a také o absenci národohospodářského (nejen ekonomického!) přístupu k naší ekonomice po Listopadu. O tom, jak se rozhoduje podle doporučení marketingových "mágů", kterým jde o výsledek příštích voleb, a nikoli o to, co naše národní hospodářství potřebuje.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




