Do lavic se vrátili prvňáci a druháci, na rozdíl od jara je jejich přítomnost ve škole až na výjimky povinná. Kdo dítě do školy nepošle, přijde o nárok na ošetřovné. Někteří učitelé se zase obávají nákazy a požadují lepší zabezpečení ochranných pomůcek či bezplatné testování. Názory na návrat žáků do tříd se ale hodně různí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










