Zatímco nakažených koronavirem začalo opět přibývat, jejich ochota sdělit hygienikům, s kým byli v kontaktu, v poslední době naopak klesá. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) ve čtvrtek uvedl, že pokud se bude epidemie dál zhoršovat, vláda v pondělí zváží zpřísnění restrikcí. Znamenalo by to například opětovné zavření restaurací, menší obchody by ale měly zůstat v provozu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






