Zatímco nakažených koronavirem začalo opět přibývat, jejich ochota sdělit hygienikům, s kým byli v kontaktu, v poslední době naopak klesá. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) ve čtvrtek uvedl, že pokud se bude epidemie dál zhoršovat, vláda v pondělí zváží zpřísnění restrikcí. Znamenalo by to například opětovné zavření restaurací, menší obchody by ale měly zůstat v provozu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se