Když vláda v prosinci vyhlásila, že restaurace musí kvůli koronaviru opět omezit provoz, někteří provozovatelé se rozhodli nařízení nerespektovat. Menší ochota dodržovat některá další omezení je znát i jinde. Hygienici se například potýkají s tím, že jim lidé zatajují část svých kontaktů, jestliže jsou pozitivně testováni na covid-19. Odborníci poukazují na to, že kabinet musí zlepšit komunikaci s občany, aby to změnil.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se