Když vláda v prosinci vyhlásila, že restaurace musí kvůli koronaviru opět omezit provoz, někteří provozovatelé se rozhodli nařízení nerespektovat. Menší ochota dodržovat některá další omezení je znát i jinde. Hygienici se například potýkají s tím, že jim lidé zatajují část svých kontaktů, jestliže jsou pozitivně testováni na covid-19. Odborníci poukazují na to, že kabinet musí zlepšit komunikaci s občany, aby to změnil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




