Epidemie koronaviru opět tvrdě dopadla na Česko. A zdá se, že s ještě větší razancí, než tomu bylo loni na jaře a na podzim. V úterý přibylo 17 278 nakažených, což je nejvyšší denní nárůst od březnového začátku epidemie. Dochází nemocniční lůžka, chybí zdravotníci, mezi kterými se v posledních dnech výrazně rozšiřuje nákaza, trasování kolabuje a někde nezvládají už ani krematoria.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




