Epidemie koronaviru opět tvrdě dopadla na Česko. A zdá se, že s ještě větší razancí, než tomu bylo loni na jaře a na podzim. V úterý přibylo 17 278 nakažených, což je nejvyšší denní nárůst od březnového začátku epidemie. Dochází nemocniční lůžka, chybí zdravotníci, mezi kterými se v posledních dnech výrazně rozšiřuje nákaza, trasování kolabuje a někde nezvládají už ani krematoria.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se