V béčkových autobazarech to chodí tak, že porůznu sflikovaný vrak perfektně nalakují, vyleští, stočí najeté kilometry a prodávají ho jako zánovní skvělé auto. Bohužel česká vláda v koronavirové pandemii postupuje podobně. Na jejím přístupu nefunguje skoro nic, mrtvých rychle přibývá a ona zvesela tvrdí, že má vše pod kontrolou. A když je přichycena přímo při fabulaci, přijde s tím, že za problémy může někdo jiný. Jsme v rukou hochštaplerů.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se