V Rosicích nedaleko Brna dokončuje firma rPET InWaste v těchto dnech novou výrobní halu. Její jednatel Jiří Hudeček už se nemůže dočkat, až v polovině března dorazí moderní technologická linka zhruba za 150 milionů korun. Ta dokáže pro nápojářské společnosti z použitých a rozdrcených PET lahví vytvořit recyklát potřebný k jejich další výrobě. "Od léta chceme rozjet výrobu," plánuje Hudeček.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










