V Rosicích nedaleko Brna dokončuje firma rPET InWaste v těchto dnech novou výrobní halu. Její jednatel Jiří Hudeček už se nemůže dočkat, až v polovině března dorazí moderní technologická linka zhruba za 150 milionů korun. Ta dokáže pro nápojářské společnosti z použitých a rozdrcených PET lahví vytvořit recyklát potřebný k jejich další výrobě. "Od léta chceme rozjet výrobu," plánuje Hudeček.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se