Dominika Hubingerová zasedla v pondělí v devět ráno k počítači, aby vyplnila žádosti o kompenzaci, již stát nabízí podnikatelům, kteří kvůli vládním nařízením museli v posledních měsících uzavřít své provozovny. Mladá žena pracuje pro několik firem provozujících v centru Prahy restaurace, například Malostranský hostinec či Art restaurant Mánes. Počítač nakonec mohla vypnout až v úterý v půl jedné ráno, kdy odeslala poslední žádost. "Celkem mi to zabralo 16 hodin," přibližuje Hubingerová.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se