Dominika Hubingerová zasedla v pondělí v devět ráno k počítači, aby vyplnila žádosti o kompenzaci, již stát nabízí podnikatelům, kteří kvůli vládním nařízením museli v posledních měsících uzavřít své provozovny. Mladá žena pracuje pro několik firem provozujících v centru Prahy restaurace, například Malostranský hostinec či Art restaurant Mánes. Počítač nakonec mohla vypnout až v úterý v půl jedné ráno, kdy odeslala poslední žádost. "Celkem mi to zabralo 16 hodin," přibližuje Hubingerová.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





