Provize makléřům za služby spojené s prodejem nebo pronájmem nemovitosti považují Češi za zbytečný výdaj. Proč by se jinak nejméně polovina realitních transakcí u nás uzavírala napřímo? Přes portál Bezrealitky.cz se loni pronajalo kolem 47 tisíc nemovitostí, meziročně o 35 procent více. Zmíněná on-line realitní služba svůj byznys postavila na tom, že nebude od lidí chtít provizi za zprostředkování prodeje či pronájmu jejich domu nebo bytu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se