Nepostrádalo to prvky absurdity. Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov si v rozhovoru pro YouTube kanál předního kremelského propagandisty Vladimira Solovjeva opravdu nebral servítky. "Jsme připraveni přerušit naše vztahy s Evropskou unií, pokud proti nám budou zavedeny další sankce. Stejně už prakticky žádné vztahy, alespoň na diplomatické úrovni, neexistují, s výjimkou sporadických kontaktů. V takových podmínkách musíme být připraveni na jakýkoliv vývoj," prohlásil pevně Lavrov a dodal, že Moskva se bez Západu docela dobře obejde. Jeho vystoupení mělo zajímavou předehru i pokračování.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









