Nepostrádalo to prvky absurdity. Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov si v rozhovoru pro YouTube kanál předního kremelského propagandisty Vladimira Solovjeva opravdu nebral servítky. "Jsme připraveni přerušit naše vztahy s Evropskou unií, pokud proti nám budou zavedeny další sankce. Stejně už prakticky žádné vztahy, alespoň na diplomatické úrovni, neexistují, s výjimkou sporadických kontaktů. V takových podmínkách musíme být připraveni na jakýkoliv vývoj," prohlásil pevně Lavrov a dodal, že Moskva se bez Západu docela dobře obejde. Jeho vystoupení mělo zajímavou předehru i pokračování.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se