Ministři zahraničí členských států sedmadvacítky se budou v pondělí na schůzce v Bruselu bavit o možnosti uvalit další sankce na Rusko, a to kvůli jeho represím vůči domácí opozici. O zavedení sankcí by pak příští měsíc mohli rozhodnout premiéři či prezidenti států unie. Po nedávných událostech tomu mohou být někteří politici více nakloněni než dřív.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









