Hej, Ola, oslovují svého nadřízeného lidé z představenstva německého Daimleru i manažeři na nižších příčkách firemní hierarchie. Ola Källenius, švédský manažer, který od května roku 2019 řídí největšího světového výrobce luxusních aut a současně i nákladních vozů, lidem kolem sebe tyká. Konečně tak je to ve Švédsku ve firmách obvyklé. Žádné "pane předsedo".
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






