Hejtmani, kteří se rozhodnou povolat do přeplněných nemocnic lékaře z ambulancí, musí počítat s tím, že řada z nich ve špitále desítky let nepracovala. "Jsem kardiolog a už třicet let pracuji mimo lůžka. Netroufal bych si nastoupit na lůžkové oddělení s tím, že tam budu hned pečovat o pacienty," řekl HN předseda Sdružení ambulantních specialistů Zorjan Jojko.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





