Máme zavřeno a od státu jsme nedostali na kompenzacích ani korunu. Nikdo se s námi nebaví ani o podmínkách znovuotevření, stěžuje si šéf pražské zoologické zahrady Miroslav Bobek. Koronavirová krize podle něj vážně poškodí ochranu ohrožených druhů zvířat. V Africe a Asii vzrostlo pytláctví, není možné provádět záchranné projekty, chybí peníze, říká Bobek v rozhovoru s HN.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






