Máme zavřeno a od státu jsme nedostali na kompenzacích ani korunu. Nikdo se s námi nebaví ani o podmínkách znovuotevření, stěžuje si šéf pražské zoologické zahrady Miroslav Bobek. Koronavirová krize podle něj vážně poškodí ochranu ohrožených druhů zvířat. V Africe a Asii vzrostlo pytláctví, není možné provádět záchranné projekty, chybí peníze, říká Bobek v rozhovoru s HN. 

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se