V motolské nemocnici tráví medik Ondřej Hubálek většinu svého času. Když se neúčastní výuky, pomáhá jako dobrovolník na oddělení covid ARO. Má nejméně dvě dvanáctihodinové směny týdně, za měsíc to ale vydá na plný úvazek.

Na nic jiného mu čas už nezbývá, ale nevadí mu to. "Stejně si nemůžu zalézt na stěně, jít do kina, hospody ani divadla, takže volného času je hodně," říká pětadvacetiletý student závěrečného šestého ročníku 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se