Zní to skvěle: jste mladí, narodili jste se v době největší ekonomické prosperity. Pro sociology jste generace Z, která vyrůstá s technologiemi, je vzdělaná. Pro některé boomers jste ale banda floutků, kteří si ničeho neváží. Máte být vděční za to, co si generace před vámi musely odepřít, abyste vy mohli zírat do smartphonu. Jo, je to paráda, až teda na tu klimatickou krizi, pandemickou krizi, demografickou krizi, dluhovou krizi nebo bytovou krizi, což jaksi budete muset řešit vy, protože boomers si budou v penzi louhovat čajíček z vašich několikrát zvýšených daní a renty, kterou nashromáždili v době, kdy ještě trhy něco vynášely.

Tak nějak by mohla nejmladší generace popsat své pocity ohledně svých budoucích vyhlídek. A bylo by to do značné míry oprávněné. Jistě, těžké to měla svým způsobem každá generace. Každá doba má své specifické výzvy, ale právě proto je důležité uznat, že ta současná jich také nemá zrovna málo.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné za 30 Kč
  • První 2 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.