Zatímco se v Evropské unii řeší, jak ulehčit v létě cestování, Česko spouští kampaň, která má přesvědčit lidi, aby setrvali v tuzemsku. Za obří kampaň, která bude propagovat méně známá místa, zaplatí státní agentura CzechTourism skoro 160 milionů korun. Děje se tak ale v době, kdy provozovatelé památek či kulturních institucí stále nemají představu, na co budou smět turisty v létě přilákat.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se