Zatímco se v Evropské unii řeší, jak ulehčit v létě cestování, Česko spouští kampaň, která má přesvědčit lidi, aby setrvali v tuzemsku. Za obří kampaň, která bude propagovat méně známá místa, zaplatí státní agentura CzechTourism skoro 160 milionů korun. Děje se tak ale v době, kdy provozovatelé památek či kulturních institucí stále nemají představu, na co budou smět turisty v létě přilákat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







