Coby hadí žena dokázala svými pohyby překvapit stovky diváků, kteří dorazili na akrobatickou show kanadské společnosti Cirque du Soleil. Kvůli pandemii koronaviru však déle než rok Uranbileg Angaragová nevystupuje a trénovat může jen doma. To ale není moc snadné, protože při některých krkolomných pozicích naráží do stropu. Aby si vydělala na živobytí, tak dává lekce jógy přes internet, popisuje deník New York Times. Nyní by se však měla dostat znovu na větší scénu.

Kvůli pandemii byla měsíce zavřená divadla, koncertní haly a další kulturní scény. V uzavřených prostorech by se totiž mohl snadno šířit koronavirus. S postupem očkování se ale tato situace mění a jednotlivé státy začínají svá opatření rozvolňovat. Čehož chce Cirque du Soleil využít.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.