To máte zatajení majetku, uvádění nepravdivých údajů, pronajímání vlastní nemovitosti nemocnici, kterou řídíte… Už před týdnem toho bylo dost na odvolání ministra zdravotnictví Petra Arenbergera. Teď už je to zcela neudržitelné. Přibylo podezření, že čerstvý člen vlády je prostě podvodníček.

Panu Arenbergerovi se před třemi lety povedlo zprivatizovat od Prahy 1 byt v Bolzanově ulici o rozloze 250 metrů čtverečních. Podmínkou bylo, že uchazeč o koupi nebude vlastnit jiné nemovitosti. A pan Arenberger v té době vlastnil, jak uvedla Televize Seznam, třeba bytový dům v Kobylisích nebo dům ve středních Čechách, který stále pronajímá vinohradské nemocnici.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se