Skoro bychom mohli získat dojem, že po ministrech Prymulovi, Blatném a hlavně Arenbergerovi se na zdravotnictví vrací někdo docela přijatelný. Snad by to dokonce mohl být i výborný ministr, jak se o Adamu Vojtěchovi právě vyjádřili třeba šéf praktických lékařů Petr Šonka, epidemiolog Rastislav Maďar nebo šéfredaktor Zdravotnického deníku Tomáš Cikrt. Jenže Adam Vojtěch byl ledasčím, jen ne dobrým ministrem. To mají mnozí jen pokřivená měřidla.

Adama Vojtěcha už za jeho předchozího působení na ministerstvu kdekdo chválil pro jeho údajně solidní jednání, za to, že umí naslouchat a že je schopen tomu rozsáhlému a náročnému resortu porozumět. Ve skutečnosti je tohle jen standard, základní výbava ministra zdravotnictví. V Česku se ale dostala politická kultura na tak nízkou úroveň, že to považujeme téměř za zázrak. Sláva, ministrem bude konečně někdo, kdo neuvádí lživé údaje, aby získal obecní byt a kdo nezneužívá svého postavení, aby se ještě víc obohatil!

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 70 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.