Když režisérka Olga Sommerová kandidovala před čtyřmi lety do Poslanecké sněmovny, skončila těsně pod čarou. Nyní na pár měsíců dostala možnost do české politiky zasáhnout. Do sněmovny nastupuje v době, kdy menšinová vláda ANO a ČSSD čelí dalšímu hlasování o nedůvěře a zdá se, že ho tentokrát nemusí ustát. „Budu hlasovat pro nedůvěru této zmanipulované vládě,“ říká Sommerová.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










