Ke konci se chýlí více než dvacetiletá anabáze 60 rodin, které bydlí v domech zkrachovalého H-Systemu v Horoměřicích a hrozilo jim, že se z nich budou muset vystěhovat. Více než 90 procent z nich se totiž dohodlo s konkurzním správcem Josefem Monsportem, že si své byty – za které již v minulosti dvakrát platili – odkoupí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




