Mít vlastní pivovar je pro Michala Pomahače těžké. Jak totiž sám říká, pivo má moc rád, pít by ho dokázal pořád, a ještě by si ho rád nosil domů. „Na to, abych rostoucí váhu ale patřičně kompenzoval sportem, nemám čas ani potřebnou vůli, a tak se snažím odolávat,“ říká majitel pivovaru Kytín v dalším díle seriálu Rozmarné léto. A radí, jak si pivo, hlavně to řemeslné, správně vychutnat i kde hledat to nejlepší.

Že má pivo opravdu rád, dokázal Pomahač i tím, že loni na jaře, když vláda ze dne na den rozhodla o uzavření restaurací, rozjel iniciativu Zachraň pivo. Jednoduchá webová mapa, do které se hlásily minipivovary, které potřebovaly co nejrychleji vypít zásoby, než se zkazí, si získala velkou pozornost. Zachraň pivo tím přispělo i k pivní osvětě a většímu rozjezdu pivní turistiky.  

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.