Kvůli muzice loni odešla ze střední školy a za zdmi svého pokoje sama nahrála zasněnou debutovou desku Dye My Hair, za kterou letos získala hudební ceny Anděl a Apollo. Osmnáctiletá písničkářka Amelie Siba ale nevyniká jen křehkým hlasem a intimním projevem, ale také odvahou přiznat, že chodí na terapii a bojuje s vnímáním sebe sama. „O podobných věcech by se totiž mělo konečně začít mluvit nahlas,“ říká a dodává, že problémy v životě jí snad pomůže vyřešit i připravovaná deska.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








