Kvůli muzice loni odešla ze střední školy a za zdmi svého pokoje sama nahrála zasněnou debutovou desku Dye My Hair, za kterou letos získala hudební ceny Anděl a Apollo. Osmnáctiletá písničkářka Amelie Siba ale nevyniká jen křehkým hlasem a intimním projevem, ale také odvahou přiznat, že chodí na terapii a bojuje s vnímáním sebe sama. „O podobných věcech by se totiž mělo konečně začít mluvit nahlas,“ říká a dodává, že problémy v životě jí snad pomůže vyřešit i připravovaná deska.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se