O zapojení tuzemských podniků do očkovací kampaně se diskutuje už půl roku, zatím to ale nevypadá, že by se na ně nahlíželo jako na přínosné pomocníky. Přitom třetina firem by své zaměstnance očkovat chtěla, zjistil v červencovém průzkumu Svaz průmyslu a dopravy. V dubnu se však kladně vyjádřilo 86 procent z dotázaných podniků. Nyní 13 procent společností uvádí, že je odradil dosavadní přístup vlády.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se