Více než dva měsíce poté, co vláda umožnila hotelům znovu naplno fungovat, zůstávají dva ze čtyř hotelů sítě Olympik Hotels zavřené. Kvůli malému zájmu se je zatím nevyplatí otevřít. Z celkových 640 pokojů, které síť nabízí, jich zákazníci v červenci obsadili v průměru jen asi desetinu, teď je jich zadaných zhruba 15 procent. Příklad jedné z největších pražských sítí ukazuje, že hoteliéry nadále trápí útlum turismu nebo služebních cest. S nadějí vzhlížejí k podzimu, zda se do hlavního města vrátí alespoň kongresy.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se