Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO) si na konci uplynulého týdne na Twitteru pochvalovala práci mobilního týmu v oblasti zasažené červnovým tornádem. Po dvou měsících od ničivé události se na Moravě už poněkolikáté ukázal mobilní tým tvořený několika pracovníky Státního fondu podpory investic. Ti vyřizují žádosti o státní dotace a podepsali desítky smluv. I přesto však vyřídili pouze třetinu z více než osmi set žádostí. Úředníci to obhajují tím, že žadatelé nedodávají potřebné dokumenty.

Po posledním výjezdu mobilního týmu může počítat s úhradami faktur nebo proplacením oprav poničeného majetku 310 z celkových 826 žadatelů. Přibývá však nejenom podepsaných smluv, ale také samotných žádostí. Ještě před dvěma týdny jich bylo o desítky méně. Tým je přijímá také skrz poštu nebo datovou schránku. A jejich sběr nekončí.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.