Vrchní soud v Praze uzavřel kauzu údajného tunelování pražského dopravního podniku, který podle žalobce několika nevýhodnými smlouvami za dob ředitele Martina Dvořáka přišel o takřka půl miliardy korun. Soudce Luboš Vlasák ve středu všechny obžalované, mezi jinými podnikatele Ivo Rittiga či spolumajitele tiskárny Neograph Jana Janků, po takřka deseti letech definitivně zprostil obžaloby.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se