Vrchní soud v Praze uzavřel kauzu údajného tunelování pražského dopravního podniku, který podle žalobce několika nevýhodnými smlouvami za dob ředitele Martina Dvořáka přišel o takřka půl miliardy korun. Soudce Luboš Vlasák ve středu všechny obžalované, mezi jinými podnikatele Ivo Rittiga či spolumajitele tiskárny Neograph Jana Janků, po takřka deseti letech definitivně zprostil obžaloby.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









