Největší plýtvání penězi v historii, kritizuje australská opozice záchranné programy z doby nástupu pandemie covidu-19. Ukázalo se totiž, že o dotace na udržení zaměstnanosti, které v součtu spolkly 98 miliard australských dolarů (přes jeden a půl bilionu korun), si bez skrupulí řekly i desítky firem, jimž se v kritické době dařilo. Některým natolik, že jim příjmy rostly až o stovky procent. To se před veřejností dá jen těžko obhájit.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









