Největší plýtvání penězi v historii, kritizuje australská opozice záchranné programy z doby nástupu pandemie covidu-19. Ukázalo se totiž, že o dotace na udržení zaměstnanosti, které v součtu spolkly 98 miliard australských dolarů (přes jeden a půl bilionu korun), si bez skrupulí řekly i desítky firem, jimž se v kritické době dařilo. Některým natolik, že jim příjmy rostly až o stovky procent. To se před veřejností dá jen těžko obhájit.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se