Na českém právním trhu se uskutečnila velká transakce, která se může pohybovat okolo sto milionů korun. Německá poradenská skupina ETL Global vstoupila do české advokátní kanceláře Arrows. „Kupuje v Arrows 51procentní podíl, aby byla zajištěna silná pozice partnera a zároveň byl ponechán prostor pro aktuální i nové společníky,“ komentuje transakci výkonný ředitel Arrows Jáchym Petřík.

S advokátní kanceláří mají  Němci velké plány. „Do pěti let chceme vlastním růstem a akvizicemi dosáhnout na obrat ve výši přes jednu miliardu a minimálně zpětinásobit množství poradců,“ popisuje Petřík a dodává: „Je připraven seznam primárních akvizic, na němž je dvacet cílů ve střednědobém horizontu.“ Tržby, které byly loni 86 milionů korun, tak firma hodlá zvětšit jedenáctinásobně. Pokud by se Arrows podařilo ambiciózní plány naplnit, zařadila by se mezi největší kanceláře na českém trhu. Jeden z jejích lídrů trhu Havel & Partners loni utržil za své služby přes jednu miliardu korun.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 70 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.