Do hospody jen s certifikátem či testem, který si od listopadu bude každý platit ze svého. Novinkou jsou i roušky na pracovišti. Vláda v obavě z narůstajícího šíření koronaviru opět přitvrdila. Otázkou je, nakolik jsou schválená opatření dostatečná. Hlavní zbraní proti koronaviru je nejen očkování, ale také testování (i očkovaných) a v tomto smyslu je konec proplácení testů vyloženě kontraproduktivní. Zejména s ohledem na to, že koronavirus se bude v zimě šířit víc a bude pravděpodobně nutné znovu zahájit testování ve školách a hlavně na pracovištích. 

Boj s pandemií v Česku začíná připomínat nekonečnou píseň ve stylu „pes jitrničku sežral“. Ani tady neexistuje žádný konec, protože ve chvíli, kdy to vypadá, že už by konečně mohl nějaký nastat, přichází nové opakování téhož. A tak se v říjnu opět dozvídáme o tom, že prudce roste počet nakažených i nemocných, vláda zasahuje a mezitím v přímém přenosu sledujeme hádky odborníků a politiků. Jedinou změnou je snad jen to, že se ke starému panoptiku známých postav nově přidali politici zvolení v posledních volbách. Jinak nic. 

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 60 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.