Těsně před zahájením milostivého léta, výjimečné možnosti pro všechny dlužníky zbavit se exekucí a dluhů vůči státu, se částečně připojuje i Home Credit – největší český podnik poskytující spotřebitelské půjčky. Úvěrová společnost je zatím nejvýznamnější soukromou firmou, která se k akci přidává. Svým dlužníkům dobrovolně nabízí šanci se od svých závazků od 28. října během následujících tří měsíců osvobodit. Toto společnost oznámila v úterý dopoledne, večer však svá slova mírnila – pardon se bude týkat zejména lidí, kteří ještě dluhy nezačali splácet. A také těch, kteří jsou v těžké životní situaci. Již dříve oznámila připojení k milostivému létu Air Bank, která také patří do skupiny PPF, tam se však možnost výhodně splatit dluh týká výrazně menšího množství klientů.

Milostivé léto umožní podle odhadů expertů až 300 tisícům lidí zbavit se exekucí vůči státu, obcím, krajům nebo jimi vlastněným podnikům. Stačí zaplatit jistinu, tedy původní dluh bez často mnohonásobně vyšších penále a poplatků, plus ještě necelých tisíc korun exekutorovi na jeho náklady.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.