O uhelné elektrárně Chvaletice, která se řadí mezi největší producenty rakovinotvorných látek i jedovaté rtuti na českém území, se mluví poměrně často. Její správní ředitel Marcel Dlask ale mezi známé tváře zrovna nepatří. Nyní získal neomezený vstup do Poslanecké sněmovny. Stal se jedním ze tří asistentů poslance SPD Jaroslava Bašty. Díky asistentské kartičce do dolní komory mohou i bývalí poslanci, straničtí kandidáti nebo různí podnikatelé. 

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se