Je to stejné, přesto jiné, hodnotí po tři čtvrtě roce bývalý ministr zdravotnictví Jan Blatný svůj návrat do Dětské nemocnice v Brně. Stejně jako před svým odchodem do čela ministerstva i nyní v nemocnici pracuje na postu zdravotnického náměstka a také primáře oddělení dětské hematologie a biochemie. „Mé působení na ministerstvu ovlivnilo můj pohled na řadu věcí a myslím si, že také ovlivnilo pohled některých lidí na mě. V tomto smyslu jsem se tedy zcela nevrátil do starých kolejí,“ říká Blatný v rozhovoru pro HN. Jako ministr před rokem byl u začátku očkování proti covidu-19 v Česku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









