Je to stejné, přesto jiné, hodnotí po tři čtvrtě roce bývalý ministr zdravotnictví Jan Blatný svůj návrat do Dětské nemocnice v Brně. Stejně jako před svým odchodem do čela ministerstva i nyní v nemocnici pracuje na postu zdravotnického náměstka a také primáře oddělení dětské hematologie a biochemie. „Mé působení na ministerstvu ovlivnilo můj pohled na řadu věcí a myslím si, že také ovlivnilo pohled některých lidí na mě. V tomto smyslu jsem se tedy zcela nevrátil do starých kolejí,“ říká Blatný v rozhovoru pro HN. Jako ministr před rokem byl u začátku očkování proti covidu-19 v Česku.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se