Na to, proč se některé evropské automobilky loni tolik potýkaly s nedostatkem čipů, nabízí Arnošt Barna jiný pohled než výrobci, které krize postihla ze všech nejvíc. „My jsme objednávky dílů s prvními lockdowny hromadně nerušili, a proto jsme měli čipů nakonec dostatek,“ tvrdí vedoucí českého zastoupení značky Kia, pro kterou pracuje více než čtrnáct let, poslední čtyři roky jako generální ředitel.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








