Na to, proč se některé evropské automobilky loni tolik potýkaly s nedostatkem čipů, nabízí Arnošt Barna jiný pohled než výrobci, které krize postihla ze všech nejvíc. „My jsme objednávky dílů s prvními lockdowny hromadně nerušili, a proto jsme měli čipů nakonec dostatek,“ tvrdí vedoucí českého zastoupení značky Kia, pro kterou pracuje více než čtrnáct let, poslední čtyři roky jako generální ředitel.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se