Pokud chcete vědět, jak začít s golfem, začněte ideálně na webu bavsegolfem.cz. Tam najdete nejrůznější rady pro začátečníky, vyberete si nejbližší hřiště ve svém okolí a také můžete volit z řady akcí, které golfové areály a kluby nabízejí.

Díky Bav se golfem může každý zájemce najít ve vybrané vzdálenosti od bydliště možnosti, kde a jak vstoupit bezproblémově do golfového světa a odhalit všechny jeho krásy. Umožňuje rovněž všem zájemcům lépe se zorientovat ve všech nabídkách, nemusí je tak vyhledávat jednotlivě přímo na portálu hřišť a resortů.

Web se stal oblíbeným rozcestníkem pro všechny, kteří hledají informace o začátcích, pravidlech, výstroji a také akcích, které mohou být výborným způsobem pro první golfové vykročení. Nabízí odpovědi na řadu otázek, které zájemce o golf napadnou. A také pravidelně přináší zajímavé informace počínaje vysvětlením základních pojmů, jako k čemu slouží handicap, jak se na golf obléct, a také třeba zajímavosti ze světového golfu. Představuje golf jako typickou rodinnou volnočasovou aktivitu, obdobnou, jako nabízí třeba cykloturistika či lyžování. A také disciplínu, jež se stala pro mnohé doplňkovým sportem bez ohledu na věk. Nabízí i odpovědi na řadu otázek, které zájemce o golf napadnou. Najdete zde rovněž mnoho známých veřejně působících osobností, které se svěřily, proč a jak s golfem začaly.

Bav se golfem

Stáhněte si přílohu v PDF

Bav se golfem vás přivede i na podpůrné kampaně: loňskou Jak sportovat s celou rodinou nebo letošní pokračování na webu rodinasportuje.cz. Naleznete zde i příběhy lidí kolem vás, kteří si v nedávné minulosti prošli startovním obdobím a golf buď jen vyzkoušeli, nebo u něj natrvalo zůstali. A často také následně přivedli ke golfu své partnery a děti. „Golf se pro nás stal postupně ideálně stráveným časem s rodinou, máme díky němu i spoustu přátel,“ popsala v jednom z příběhů Hana, kterou zlákal ke golfu manžel.

V posledních letech se z golfu stává ideální druhá sportovní disciplína pro aktivní jedince. „Občas jsem si zahrál se synem tenis, ale jakmile se začaly projevovat výkonnostní rozdíly, tak jsem už sledoval pouze jeho soutěžní zápasy. Ale pak jsem si na našel nejbližší nedaleký golfový areál, o kterém jsem si myslel, že je uzavřený, a už golf neopustil,“ popsal svoji cestu k novému sportu Petr S.

Teď už nezbývá, než abyste tu svoji cestu ke golfu také našli. Výběr, kde začít, máte dostatečný, vždyť do Bav se golfem se zapojilo už 112 subjektů a ročně poskytuje uživatelům takřka na tři stovky nabídek. Portál vám ukáže cestu a potvrdí, že začít s golfem nebylo nikdy snazší.

Článek byl publikován ve speciální příloze HN Bav se golfem.